girls 4evr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o devojcicama.Sve o devojcicama na jednom mestu.
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 My SwEeT dIaRy...<3

Ići dole 
AutorPoruka
*Maite angel*
Admin
*Maite angel*


Broj poruka : 945
Datum upisa : 21.11.2009
Godina : 28

My SwEeT dIaRy...<3 Empty
PočaljiNaslov: My SwEeT dIaRy...<3   My SwEeT dIaRy...<3 Icon_minitimeSub Nov 21, 2009 6:00 pm

Danas sam bila loseg raspolozenja...nzm ni ja sto....
Preksinoc sam isla u grad sa majkom i sestrom,a kada sam isla tamo nisam imala pojma sta ce me sve snaci... Kada smo bile na trgu videla sam decu iz odeljenja i pocela sam da se zalim sto su oni sa drustvom a ja sa odraslim osobama....Mogli su ladno da pomisle kako su dosle sa mnom da me cuvaju...:-(....I ja sam pocela da se zalim...A one su me opkolile pricama s kim treba da se druzim, izlazim,i kako treba da se ponasam....Meni to niposto nije trebalo i ja sam rekla da idem da prosetam i placuci sam pozvala drugaricu...U pauzama objasnjavanja sto placem govorila mi je da ne placem i da nza sta da mi kaze...A ja sam znala da posle treba da dodje moj brat od strica da nas vidi..al nisam mogla da prestanem da placem,bila sam tako nervozna...Otisla sam da kupim papirne maramice da bih obrisala mokro lice...posle su me pozvale da idemo do mesta gde je bio Darko...zelela sam da vreme stane i da se ne pomerim iz mraka..ali samo sam krenula za njima gotovo namrstena.Kada smo dosle tu,nije proslo ni 3 minuta,one su se pozdravile sa njim a ja sam i dalje bila mrzovoljna,prisao mi je,zagrlio,poljubio i rekao:Gde si ljubavi? A tu su bili Filip, Jelena & co...bilo mi je drago sto su videli da i mene neko voli,posto ja u skoli imam samo jednu drugaricu s kojom se lepo druzim...i posle smo krenuli,a ja sam ih pogledala beznacajno...namerno...htela sam da budem zla prema njima..isli smo ka trgu a ja sam brze bolje htela da pobegnem od Darka do majke jer su me toliko iznervirale da mi nijo bilo ni do kakvog druzenja a znala sam da ce Darko odmah poceti da me grli i ljubi....i pre nego sto sam stigla da pobegnem,uhvatio me je za glavu i pitao:sto mi bezis? Onda me je privukao,zagrlio,poljubio u kosu i pitao:sto si mi nervozna....A moja sasava sestra je rekla:nervozna je...a ja sam nesto promrmljala,nzm ni ja sta i onda sam pobegla na drugu stranu...onda je on upitao:jel sam ja zakljucao kola? i onda je otisao da proveri...ja sam stala jer sam morala bila sam sva nervozna,zbrzana,i on kada je dosao zagrlio me je i rekao:priznaj,nasla si nekog deckica..ja sam mu nekako ljutito i otresito odgovorila:ne,ovoga puta se ne radi o tome...i on me je pitao sta mi je onda...rekla sam mu manjak drustva...nastavak sutra dragi dnevnice.....
Nazad na vrh Ići dole
*Maite angel*
Admin
*Maite angel*


Broj poruka : 945
Datum upisa : 21.11.2009
Godina : 28

My SwEeT dIaRy...<3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My SwEeT dIaRy...<3   My SwEeT dIaRy...<3 Icon_minitimeSre Dec 02, 2009 4:36 pm

Rekla sam mu manjak drustva..Pitao me je sto,ja sam mu rekla da se ne uklapam a on me je pitao sta mi fali,odgovorila sam mu:sve! Prosli smo pored neke ekipe koju poznajem i oni su me gledali....Verovatno im je bilo cudno,sto je pored mene neki decko koji me je zagrlio...Brzo sam zaboravila na njih i vratila se u stvarnost.Kada smo izbili na put,isla sam ispred nih,namrgodjena...Moja sestra je dosla pored mene i pocela da me ispituje sta mi je i tako neke gluposti...Odgovarala sam da mi nije nista,da zaboravi i nastavi da prica sa Violetom i Darkom,ona je rekla kako ne moze da me ostavi takvu...I videla je da joj necu reci nista i povukla se...
Ja sam onda presla iza njih i nekih 3-4 minuta smo isli tako,oni su pricali i odjedanput stali...I ja sam stala...tacno sam znala sta ce se dogoditi...Darko se okrenuo ka meni,prisao mi,zagrlio me i poceo da me ispituje sta mi je...U pocetku sam mu govorila kako necu da pricam o tome,malo sam i cutala,al on se nije pomerao...Pricao mi je nesto,vise se ne secam sta,u jednom trenutku sam mu rekla:e,ajde idi ti s njima...rekao je da nece,i jos je nesto dodao,nemam pojma sta i onda smo nastavili...Uspeo je da izvuce iz mene sta je hteo,pa mi je posle pricao o tome,sta treba da radim,i dok smo isli tako gradom,povremeno bi me zagrlio,poljubio,ili jednostavno stavio ruku na moje rame,a meni je bilo malo glupo sto smo bili na ulici,i onda sam uspela da vidim da su nas prolaznici malo cudno gledali,cak su i oni sto su sedeli napolju,koji su pijuckali nesto i caskali,buljili u nas...Kada smo se okrenuli,on je nastavio da mi prica a ja sam stisnutih usana,gledala u beton ispred sebe....on je rekao,ono sto si mi rekla.e ajde,idi ti s njima,to odbija ljude...ne mozes tako da im kazes,onda je reko nesto i nisam ga cula,pa je rekao,ja sam ti brat,osecam bliskost s tobom jer si mi sestra...i onda se opet njegov glas zagubio,i kada smo ja i Violeta trebale da se vratimo kuci,dobila sam isto sto i uvek uz jedno:glavu gore,i jos nesto sto nisam cula...
Onda smo e ja i majka vracale,dok su on i Milica pricali u gradu,ja sam bila ljuta sto me smatraju klinkom,pustila sam muziku,jer mi je bilo potrebno da zaboravim na sve sto sam cula,videla....i onda sam kada sam tigla kuci,videla ko je na caskanju,poslala por drugarici por e desi,i tako smo pocele da se dopisujemo...sve sam joj ispricala,i ona mi je tako pomogla da je to neverovatno....i ponovo sam se smejala i bilo je super...onda su dosli Darko i Milica,ja sam viknula preko terase da se dop sa Sladjanom a kad je Darko cuo izaso je iz kola,nasmejan i rekao:evo sad se smeje....i posle kad je isao razmenili smo cao i to je to! To vece nikada necu zaboraviti....
Nazad na vrh Ići dole
*Maite angel*
Admin
*Maite angel*


Broj poruka : 945
Datum upisa : 21.11.2009
Godina : 28

My SwEeT dIaRy...<3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My SwEeT dIaRy...<3   My SwEeT dIaRy...<3 Icon_minitimeSre Dec 02, 2009 4:37 pm

Sinoc i preksinoc sam plakala zbog jedne glupe izjave koju je darko namerno tutnuo meni pod nos da bi se ja osecala lose...e dnevnice...kad bi ti znao kolko sam suza juce izbacila....toliko da sam zaspala od plakanja a pre toga mi se uopste nije spavalo...znaci tako sam ljuta na tog jednog "darka".....puff....KRETEN!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Maite angel*
Admin
*Maite angel*


Broj poruka : 945
Datum upisa : 21.11.2009
Godina : 28

My SwEeT dIaRy...<3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My SwEeT dIaRy...<3   My SwEeT dIaRy...<3 Icon_minitimeSre Dec 02, 2009 4:38 pm

Evo sad sam malo na fb malo na forumu,kuliram..........Sutra sam prva smena,bljak! Ali sta cu...Dobro,izdrzacu svakako.....Toliko sam optimisticna... Kako sam blesava nesto veceras..sad bi moja bff rekla na ovo:nisi ti samo nocas blesava...xexex......
Nazad na vrh Ići dole
*Maite angel*
Admin
*Maite angel*


Broj poruka : 945
Datum upisa : 21.11.2009
Godina : 28

My SwEeT dIaRy...<3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My SwEeT dIaRy...<3   My SwEeT dIaRy...<3 Icon_minitimeSre Dec 02, 2009 4:38 pm

smaram se,nzm sa ima da se radi.covece,bilo je super u subotu kad je Nevena dosla.otkrila mi je DIIIIIVNNEEE podatke,koje sam tako dugo cekala....mada za koje sam znala da kod Nevene vec postoje ali nesvesno.kuuuuullllll.............
Nazad na vrh Ići dole
*Maite angel*
Admin
*Maite angel*


Broj poruka : 945
Datum upisa : 21.11.2009
Godina : 28

My SwEeT dIaRy...<3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My SwEeT dIaRy...<3   My SwEeT dIaRy...<3 Icon_minitimeSre Dec 02, 2009 4:40 pm

Dragi dnevnice,ja nzm sta je ovo.Gde god se okrenem vidim da nisam dobrodosla.I nije mi jasno sto me aj da nazovem PORODICA ne prihvata! znam da ne umisljam,i da sam u pravu,svi me ignorisu i shvataju olako.ko da sam glupa,nista ne znam i kao da sam totalno nevazna.problem je u tome sto nzm gde gresim!!!! tako da nmg da ispravim to! drugarice su mnogo bolje od svih njih i drago mi je sto ih imam,uvek ce biti tu! a sprecice me ako krenem da ubijem nekog iz rodbine! i zbog toga sam im zahvalna,jer tako necu povrediti njih vec sebe jer nisam toliko losa.Jednog dana ima da uzivim sa jednim deckom koji ce mi pokazati da mi ne treba niko osim njega,SIGURNA SAM DA KAD BI BILA S NJIM BILA BI SRECNA!!!!! niko drugi mi nece trebati.....JEDVA CEKAM TAJ DAN!!!!!!!!! kad cu ja tesiti moje drugarice...... maleni djavo....danas cu da izvedem jednu lepu predstavu preko telefona......slagacu sestru nesto,i to ce biti jedna VEOOOMA dirljiva laz......V E E E L I K A....................JEDVA CEKAM!!!!!!! Valjda cu uspeti da je okrenem protiv brata......zloca!!!!! Al jbg moram...Sto se mora mora se.....I ja to zelim..Posto su svi tako nepravedni ja moram da vratim!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Maite angel*
Admin
*Maite angel*


Broj poruka : 945
Datum upisa : 21.11.2009
Godina : 28

My SwEeT dIaRy...<3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My SwEeT dIaRy...<3   My SwEeT dIaRy...<3 Icon_minitimeSre Dec 02, 2009 4:41 pm

Very Happy Smile Razz Ode moja gluma u propast.............Zato sto sam videla andjela........I bila sam presrecna i htela sam da poletim tako da nisam mogla da glumim ocajnu osobu.....Zvucala sam tek neobavezno tuzno,al to nije ono sto sam zelela.I na kraju sam joj priznala da sam je sve zezala,ona se odusevila mojom glumom i laknulo joj sto je tako......A ja sam presrecna jer sam cak i PRICALA sa mojim deckom iz snova!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAPPPPPPPPPPPPPPPPYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Maite angel*
Admin
*Maite angel*


Broj poruka : 945
Datum upisa : 21.11.2009
Godina : 28

My SwEeT dIaRy...<3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My SwEeT dIaRy...<3   My SwEeT dIaRy...<3 Icon_minitimeSre Dec 02, 2009 4:42 pm

Dnevnice,cini mi se da ova sreca moze da prodje jedino ako se mojoj maloj bebici nesto desi.srce mi kuca brze cim se setim kako je juce *A* bio lep.ovo je bio prvi put da sam ga videla tako sredjenog.i bio je neodoljiv..i sad mi je onako vec frka...kad zamislim mene blizu njega.pogotovo ako se tako napicani.....Uf bre,pojela bi ga!!!!! Neverovatno kako sam uzivala u svakom pogledu,u svakoj recenici......u njegovom glasu....u njegovim PRELEPIM OCIMA!......nmg da iskazem kolko ga volim...on je jednostavno najlepse i najbolje stvorenje na svetu!!!!!!!!!!!!!!!! jedva cekam da ga vidim ponovo!!!!!!!!!!!! ZALJUBLJENAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Maite angel*
Admin
*Maite angel*


Broj poruka : 945
Datum upisa : 21.11.2009
Godina : 28

My SwEeT dIaRy...<3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My SwEeT dIaRy...<3   My SwEeT dIaRy...<3 Icon_minitimeSre Dec 02, 2009 4:44 pm

Zavrsila se Analia....Bas mi krivo........ Ali sve ima svoj kraj...Dobro,ne bas sve.... Laughing Jao,kako me Martin Karpan podseca na *A*........ali *A* je mnogo lepsi i sladji...MA, NAJLEPSI!!!! PUNO,PUNO,PUNO GA VOLIM................A sad mi zao sto nece biti Analie..... Dopisujem se sa drugaricom na fejsu i tako.....Tuzna sam..... zbog serije.....
Nazad na vrh Ići dole
*Maite angel*
Admin
*Maite angel*


Broj poruka : 945
Datum upisa : 21.11.2009
Godina : 28

My SwEeT dIaRy...<3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My SwEeT dIaRy...<3   My SwEeT dIaRy...<3 Icon_minitimeSre Dec 02, 2009 4:44 pm

Sutra cu se videti sa drugaricom,videcu gde sada zivi...Doci ce Nevena,idem na trening...Msm da ce mi biti zabavno,i jos kad bi se desilo isto sto i prosle subote....BILO BI EXTRA!
Nazad na vrh Ići dole
*Maite angel*
Admin
*Maite angel*


Broj poruka : 945
Datum upisa : 21.11.2009
Godina : 28

My SwEeT dIaRy...<3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My SwEeT dIaRy...<3   My SwEeT dIaRy...<3 Icon_minitimeSre Dec 02, 2009 4:45 pm

U petak je ekskurzija ali ja ne idem jer mi se ne ide...... radije cu da sedim kuci i kuliram uz komp i tv...jako mi nedostaje *A*.......odavno ga nisam videla......cesto se nerviram kada se setim sta su mi neke osobe nalupale o njemu.........
najradije bih zamenila svoju porodicu....i okruzenje....svi ocajno uticu na mene.....i kvare mi raspolozenje....da se ja ista pitam,sad bih bila u Topoli i blenula u jednu LEPU,meni najdrazu kucu..............tu bih sedela neprestano,a onda bi *A* izasao,jer mora da radi il vec zbog neceg drugog ja bih ga pozdravila,il bi se sakrila....znam da bih se uspanicila i posizela pa bih morala da pobegnem odatle da bi mogla da vristim...... ko neka klinkica...hehe....imam utisak da sam neki razgovor ispustila.... u smislu da se dogodilo a da sam ja to zaboravila...izmedju mene i *A*.....hm....moj glupavi mozak....nzm zasto ga imam kad mi ne koristi....kad mi treba,nema ga nigde! problematican je....i gde mi je memorija? pamtim kojekave stvari a nmg one bitne....jao,boze...jedva cekam sutrasnji period kad se vracam kuuucciiii......pf....bye!
Nazad na vrh Ići dole
*Maite angel*
Admin
*Maite angel*


Broj poruka : 945
Datum upisa : 21.11.2009
Godina : 28

My SwEeT dIaRy...<3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My SwEeT dIaRy...<3   My SwEeT dIaRy...<3 Icon_minitimeSre Dec 02, 2009 4:45 pm

Evo me kuci,sto sam toliko zelela a predamnom su tri dana odmora.....Bili su kod mene komsije danas i pricali su o *A*......Nzm......Nzm sta cu.......Sva sam nikakva,nmg da se saberem....
Nazad na vrh Ići dole
*Maite angel*
Admin
*Maite angel*


Broj poruka : 945
Datum upisa : 21.11.2009
Godina : 28

My SwEeT dIaRy...<3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My SwEeT dIaRy...<3   My SwEeT dIaRy...<3 Icon_minitimeSre Dec 02, 2009 4:46 pm

Khm,khm....ja nisam normalna....sutra je slava u Zabarima sto znaci da moje komsije idu tamo.a logicno je da ce tamo biti i *A*...a moja komsinica je rekla da vide da vode i mene...a ja trenutno pokusavam da ga zaboravim.sinoc sam ga sanjala pa jos vise mislim na njega.A NE MOGU SEBE DA PREVARIM! ja ZELIM da ga vidim..iako bih volela da me ne povedu da ga ne bih videla.a vec sada znam da se potajno nadam da me vode... Sad joooj boze......msm,znam da je najbolje da ga ne vidim ali ipak zelim...mada to krijem od sebe....joj nzm sta cu.... Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
*Maite angel*
Admin
*Maite angel*


Broj poruka : 945
Datum upisa : 21.11.2009
Godina : 28

My SwEeT dIaRy...<3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My SwEeT dIaRy...<3   My SwEeT dIaRy...<3 Icon_minitimeSre Dec 02, 2009 4:48 pm

Jao,dozvoljeno mi je da idem ali nije sto posto sigurno.vec 99%..zbog komsijinog lova..bila bih zahvalna da me nisu pustili.ali cak ni rec PROTIV nisu imali....slomice mi srce a da toga nisu svesni....ja nemam snage da kazem da mi se ne ide il da necu da idem...oni su mi bili nada.ali ostala mi je jos jedna.malecna....malecna nada da me nece voditi.uvek kad su me vodili tamo ja njega sretnem...a sad ce biti jos gore jer pokusavam da ne mislim na njega.a tamo cu buljiti,znam.... Sad i bice mi jos gore.... Crying or Very sad evo upravo sam saznala da idem...jaoooo!!!! bar cu morati lepo da se sredim...jooj....kako mi srce lupa od uzbudjenja.ako ne bude bio tamo sutra,jos bolje! joojj....kako se sva tresem..Nzm sta me ceka..
Nazad na vrh Ići dole
*Maite angel*
Admin
*Maite angel*


Broj poruka : 945
Datum upisa : 21.11.2009
Godina : 28

My SwEeT dIaRy...<3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My SwEeT dIaRy...<3   My SwEeT dIaRy...<3 Icon_minitimeSre Dec 02, 2009 4:49 pm

vau,juce je bio gotovo savrsen dan...ne samo da se nisam vratila sa polomljenim srcem vec sam se vratila PRESRECNA! kada sam dosla u Zabare pogledala sam oko sebe i videla kadet 16 i.a zatim stap.i naravno,znala sam.srce mi je zalupalo.sama sebi sam govorila:smiri se,sve je okej.dohvatila sam telefon i pocela da obavestavam sve moguce o mojoj situaciji.kada smo usli u kucu otisli smo pravo na sprat.neko vreme je proslo pre nego sto je moja komsinica objavila: ajmo da vidimo kako su sredili dole.i ja sam rekla ajmo! kada smo dosli do dela gde se videla biblioteka u kojoj su sedeli neki ljudi medju kojima je bio i *A* pocela sam da se osmehujem i popravljam odecu na sebi......sisli smo i ja sam se sa svima pozdravila a na kraju,*A* i ja smo se pogledali i u isto vreme pruzili ruku jedno drugom.ja sa recima: Cao *A* (nazvala sam ga pravim imenom) a on meni: Desi lepa? taj njegov smesak i nacin na koji je to izgovorio naterao me je da pomislim kako je meden....i naravno,ja sam ludela od srece...(takodje,shvatila sam da jesam LEPA ,da treba da verujem u to,bas kao i on! on mi je pomogao da dodjem do toga da verujem da sam lepa i da vredim...naravski,on je moj ANDJEO...upoznati njega bilo je nesto najlepse u mom zivotu.kolko mi je samo pomogao od kada sam ga upoznala...DAKLE:IZVUKLA SAM ZAKLJUCAK...A TO JE:KOMPLEKSI NISU ZA MENE.JA TREBA DA VERUJEM.DA MOGU DA BUDEM SRECNA I ZADOVOLJNA SOBOM.TREBA DA VERUJEM DA MOGU DA OSTVARIM ONO STO ZELIM....JER IPAK...IZGLEDA DA SAM TO JA..... )i odmah sam pocela da saljem istu poruku na 6 brojeva.sala je bila super opremljena,moja komsika je ostala jos unutra a ja sam izasla kucajuci poruku.oslonila sam se na zid i verujem da sam izgledala drugacije.Stanko i Nikola su pomagali *A* da izadje.i odjedanput mi se obratio:Kako ti se cini? pogledala sam ga i upitala:Sta? (mislila sam sta kako mi se cini) on mi je odgovorio: Pa,vidim da gledas...pretpostavljam da je mislio na salu ili hodnik do sale.a doduse gledala sam u mobilni.tako je brzo otisao i gledala sam za njim sve dok mi se nije izgubio iz vidokruga.msm,njegova kola.ali ipak bila sam srecna...samo sto mi je nedostajao jos od tad.. but..... celog dana sam se kezila i zezala...samo sto,je ranije,tj malo posle sto je otisao,svratio i rekao da mu umro deda.... ali ok,sve u svemu bilo je super...cak sam gledala slike na kompu,na dosta njih je bio i on...i prelep je,naravno....a na dve slike smo i ON I JA!... i msm da cu ih uskoro imati u svom kompu..... kako je samo nase prvo rukovanje bilo slatko...i kratko.... ali vredelo je.... I AM IN LOVE FOREVER!!!!!!!! VEROVATI JE SAMO POCETAK...... a01angel1sl6
Nazad na vrh Ići dole
*Maite angel*
Admin
*Maite angel*


Broj poruka : 945
Datum upisa : 21.11.2009
Godina : 28

My SwEeT dIaRy...<3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My SwEeT dIaRy...<3   My SwEeT dIaRy...<3 Icon_minitimeSre Dec 02, 2009 4:50 pm

Boze nedostaje mi *A*............. Crying or Very sad Bas,bas mi nedostaje....Prilicno odavno ga nisam videla...
Nazad na vrh Ići dole
*Maite angel*
Admin
*Maite angel*


Broj poruka : 945
Datum upisa : 21.11.2009
Godina : 28

My SwEeT dIaRy...<3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My SwEeT dIaRy...<3   My SwEeT dIaRy...<3 Icon_minitimeSre Dec 02, 2009 5:19 pm

Jos samo sutra i ne idem u skolu 3 dana.Bas dobro,provescu se bas lepo.Tv,dve knjige i komp....Bice strava....necu da pominjem ucenje da mi ne pokvari ovu kucnu idilu. alien Ali,kako god ucicu.Mislim da se sestog zavrsava Sark.... Sad Aaaaaa!!!! Sta cu ja bez mog genijalca....Bez mog omiljenog tuzioca,advokata... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





My SwEeT dIaRy...<3 Empty
PočaljiNaslov: Re: My SwEeT dIaRy...<3   My SwEeT dIaRy...<3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
My SwEeT dIaRy...<3
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
girls 4evr :: ~*Girls Zone~* :: ~*Dnevnik~*-
Skoči na: